سفارت کانادا:

نحوه گرفتن ویزای موقت کانادا چگونه است؟
ثبت نام در سایت:

برای درخواست این نوع ویزا شما می توانید از طریق سایت به صورت آنلاین اقدام نمایید. برای ارسال مدارک نیاز است که شما اسکنی از مدارک مورد نیاز در سایت اپلود نمایید. این مدارک بسته به نوع ویزایی که شما می خواهید دریافت کنید متفاوت است. بعد از این که مدارک را در سایت تایید و یا سابمیت کردید نوبت به انجام دو کار دیگر می رسد

انگشت نگاری:

برای برخی از کشورها مانند ایران لازم است که متقاضیان اخذ ویزا به یکی از کشورهای همسایه که دارای مراکز اپلای ویزا هستند رفته تا انگشت نگاری و عکس برداری از آنها انجام شود، هزینه این قسمت جدا از هزینه ارسال مدارک است. در این مرحله به ازای هر فرد 85 دلار باید بپردازید، اگر گروه 3 نفره باشید 175 دلار و اگر بالای 3 نفر نهایتا 255 دلار باید پرداخت کنید، توجه داشته باشید که هزینه بنا بر دلار کانادا حساب می شود، به انجام این کار اصطلاحا مرحله بیومتریک نیز گفته می شود.

توجه:
شما برای انجام این مرحله تنها 30 روز بعد از تایید مدارک خود فرصت دارید و برای انجام این کار می توانید به یکی از کشورهای امارات متحده، ترکیه، آدربایجان، بحرین و ارمنستان مراجعه کنید.

پرداخت هزینه ویزا موقت کانادا:

برای پرداخت هزینه شما دو راه حل پیش رو دارید، یا می توانید از کارت های اعتباری ویزا کارت و مستر کارت استفاده کنید و یا استفاده از خدمات سایت.